کارگزاری بورس چیست؟
کارگزاری بورس چیست؟

کارگزاری بورس چیست؟

شرکت کارگزاری بورس، دفترهای معتبری هستند که مجوز های لازم را از سازمان بورس دریافت کرده اند و از هر لحاظ مورد تایید سازمان بورس می باشند.

وظیفه آن ها این است که یک وبسایت و یک نرم افزار موبایلی طراحی کنند تا مستقیماً بتواند به هسته مرکزی معاملات بورس متصل گردد.

شما با مراجعه حضوری به یکی از این کارگزاری ها که نزدیک محل زندگی یا محل کار شماست، از کارمندان آن می خواهید که شما را ثبت نام کنند و برای شما “کدبورسی صادر کنند.

پس از دریافت کدبورسی از کارگزاری، شما می توانید با مراجعه به وبسایت کارگزاری یا نرم افزار آن، به صورت مستقیم اقدام به خرید و فروش سهام به صورت آنلاین کنید.

در وبسایت هر کارگزاری، پنل معاملاتی آنلاین وجود دارد و شما می توانید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 12:30 ظهر، وارد آن شوید و اقدام به خرید یا فروش سهام شرکت ها و کارخانه ها کنید.

درحقیقت ابزار شما برای فعالیت در بورس، “وبسایت و نرم افزار معاملات کارگزاری است.

شما می توانید از سایر آموزش های ما برای یادگیری نحوه انجام معامله و کارکردن با وبسایت معاملات، استفاده کنید. این آموزش ها به شما کمک می کند تا مهارت کافی برای معامله کردن سهام را فرا بگیرید و بصورت مستقل بتوانید سهام خرید و فروش کنید.

تیم قله سود | نویسنده: میثم نسودی

منتظر نظر های شما کاربران عزیز هستیم. لطفا دیدگاه های خود را برای ما از زیر همین مطلب بفرستید. راستی اگر سوالی درمورد این مقاله برایتان پیش آمد زیر همین مطلب بپرسید تا ما به آن پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست