درآمد بورس بازان و سود سرمایه گذاری در بورس چقدر است؟

درآمد بورس بازان و سود سرمایه گذاری در بورس چقدر است؟

خوب دقت کنید که در هر شغل و کسب و کاری مهارت و تمرین از عوامل مهم در بازده آن کسب و کار می باشد.

اکثر افرادی که در بورس فعالیت می کنند علاقه و حوصله چندانی برای افزایش مهارت های سودآوری خود ندارند و ترجیح می دهند به زندگی معمولی دل خوش کنند.

عده بسیار کمی در بورس هر کشوری وجود دارند که توانسته اند با تفکر و سپری کردن وقت و انرژی زیادی به مهارت های کلیدی در کسب سود برسند.

این بورس بازان افرادی هستند که تقریبا دیگر هیچ مشکل مالی ندارند چرا که با تمرین و علاقه توانسته اند در مدت کوتاهی رشد مالی خوبی داشته باشند.

این افراد معمولا برای کسی کار نمی کنند و هرگز آنان را در شرکت های کارگزاری پیدا نخواهید کرد.

اگر بخواهم گوشه ای از این میزان درآمد را برایتان نشان دهم باید بگویم که در هر ماه می توان حداقل 30 درصد بر سرمایه خود اضافه کنید.

رسیدن به این حد از سودآوری کار هر کسی نیست و قطعا افرادی که این دست آورد ها را دارند معمولا افرادی مصمم و حرفه ای هستند.

اما نکته ای مهم

اگر شما قصد دارید در کنار کار اصلی خود در بورس سرمایه گذاری کنید و وقت و انرژی کافی برای کسب مهارت های آن صرف نکنید، نباید انتظار زیادی از خود داشته باشید.

بورس بازان حرفه ای در صورتی که بتوانند مهارت های کلیدی کسب سود حرفه ای را بیاموزند، می توانند در مدت کمی سرمایه خوبی برای خود ایجاد کنند و به عبارتی می توان گفت که این افراد آنقدر مهارت پیدا می کنند که حتی می توانند با پول های خویشاوندان خود، آنان را نیز به ثروت برسانند.

بورس بازان حرفه ای از استراتژی های تکنیکال و فاندامنتال به طور موازی استفاده می کنند و با استفاده از قوه علاقه و انگیزه خود، مدام در حال رصد بازار هستند و اخبار و اطلاعیه ها را دقیق مطالعه می کنند.

این بورس بازان این کار ها را چند سال بیشتر انجام نمی دهند و پس از آنکه سرمایه کافی بدست آوردند می توانند به راحتی به ادامه زندگی خود بپردازند.

شما برای تبدیل شدن به یک فرد حرفه ای باید ویژگی های خاصی را در خود ارتقا دهید:

ویژگی اول

عطش برای آموختن و مطالعه هر چه بیشتر داشته باشید و برای بورس و نحوه کسب درامد از آن وقت و انرژی صرف کنید.

در وبسایت “قله سود” حرفه ای ترین مطالب برای شما گردآوری شده اند تا بتوانید در این مسیر حرکت کنید.

ویژگی دوم

روش های تحلیل سهام را بیاموزید. سعی کنید با تمرین و تفکر بهترین عملکرد را در برنامه خرید و فروش و سودآوری خود داشته باشید.

ویژگی سوم

وبسایت کدال ابزار کار شماست و باید تقریبا هر روز به آن سر بزنید و شرکت هایی را که با آن ها کار می کنید یا قرار است کار کنید را زیر نظر بگیرید و اتفاقات و اطلاعیه های آن ها را مورد مطالعه قرار دهید چرا که مستقیماً بر تصمیمات خرید و فروش شما تاثیر می گذارد.

اگر با ویسایت کدال آشنا نیستید، می توانید از ویدئو رایگان کوتاه زیر آموزش این وبسایت را مشاهده نمایید.

ویژگی چهارم

احساسات را فراموش کنید و کار خودتان را انجام دهید و بدانید که بر مبنای اطلاعات و مهارت ها تصمیم گیری می کنید نه بر مبنای استرس و نگرانی ها.

به کاری که انجام می دهید ایمان داشته باشید و آن قدر صبر کنید تا نتیجه مورد نظرتان حاصل شود.

دنبال سیگنال گرفتن از دیگران و کانال های تلگرامی نباشید. یاد بگیرید خودتان برای خودتان سیگنال تولید کنید و تا ابد بتوانید این کار را برای خودتان انجام دهید.

افرادی که تا این اندازه حرفه ای هستند معمولا مهارتشان را فریاد نمی زنند چرا که به چیزی که به دنبال آن بوده اند، رسیده اند.

ویژگی پنجم

در مورد شرکت هایی که قرار است با آن ها کار کنید، خوب مطالعه کنید و بدانید که آن ها چه محصولاتی تولید می کنند، سابقه آن ها چقدر است، سهامداران آن ها چه کسانی هستند و اخبار و اتفاقات پیرامون آن شرکت به چه شکل است.

تمامی این موارد می تواند بر روی تصمیم گیری شما تاثیر بگذارد و در حقیقت اطلاعات مهمی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا خرید و فروش درستی را انجام دهید.

بهترین باشید و حرفه ای

تیم قله سود | نویسنده: میثم نسودی

منتظر نظر های شما کاربران عزیز هستیم. لطفا دیدگاه های خود را برای ما از زیر همین مطلب بفرستید. راستی اگر سوالی درمورد این مقاله برایتان پیش آمد زیر همین مطلب بپرسید تا ما به آن پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست